Jesteś tutaj:Strona główna Projektowanie nagrobków w 3D

Projektowanie nagrobków w 3D

PROJEKTOWANIe1.jpg

Zacznij od projektu...

    Nasze rodzime nekropolie coraz  częściej stają się bogatym skupiskiem dzieł sztuki którymi są piękne nagrobki czy pokaźne grobowce znajdujące się na ich obszarze.
Cmentarna architektura w Polsce nie posiada określonego kształtu, nurtu czy też rozmiaru.Ludzie stojący przed trudną decyzją wyboru nagrobka dla bliskich im osób często decydują się zaciągnąć rad ekspertów od lat związanych z kamieniem.
Wychodząc na przeciw tym zjawiskom stworzyliśmy nasze nowoczesne biuro projektowe, składające się z architektów oraz kamieniarzy artystów.

Członkowie zespołu doskonale orientujący się w cmentarnych trendach są do państwa dyspozycji, służąc fachowym doradztwem opartym na doświadczeniu. Przy projektowaniu nagrobków używamy nowoczesnego oprogramowania oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów.

PROJEKTOWAnie2.jpg

Jesteśmy w stanie zaprojektować nawet najbardziej  wyszukane pomniki przy odpowiedzialnym doradztwie i zachowaniu stylu. Pragniemy wydobywać piękno  z kamienia naturalnego oraz kształtować jego formę w sposób przemyślany i kreatywny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kompleksowa usługa projektowania nagrobka od 599 zł.

Jesteś zainteresowany projektem 3D nagrobka?

Skontaktuj się z nami:

info@nagrobkimoldysz.pl    
tel: 693-436-441