Jesteś tutaj:Strona główna >Nagrobki ekskluzywne LIMITED GOLD EDITION

Nagrobki ekskluzywne LIMITED GOLD EDITION

Projekty unikatowych nagrobków (grobowców) granitowych w połączeniu z dużą ilością 24 karatowego złota. Limitowana linia pomników cmentarnych pozłoconych w stylu nowoczesnym. Mołdysz Gold Collection to ponadczasowa gama nagrobków wyrabianych z wysokiej jakości granitów złoconych i zaprojektowanych z wszelką starannością. Bogata linia ekskluzywnych nagrobków granitowych w połączeniu ze szlachetnym złotem. Ekskluzywne nagrobki wychodzące z naszej pracowni to gwarancja najwyższej jakości, staranności oraz wyrazistego prestiżu niespotykanego na polskich cmentarzach.

 • 52 000,00 zł

  Mołdysz Gold Collection to luksusowe, unikatowe projekty nagrobków wykonanych z granitu czyli kamienia o pochodzeniu naturalnym. Nasze nagrobki to jedne z najlepszych produktów dostępnych na rynku Polskim. Nasze pomniki cechuje unikatowość, estetyka i dobór najlepszych granitów. 

  Nr katalogowy:
  G21-0002
  Kolor:
  czarny, złoty
  Wymiary podstawy:
  120x240 cm.
  Waga:
  ok 1000 kg.
  Kraj pochodzenia:
  Polska
 • 57 500,00 zł

  Firma Mołdysz to jeden z liderów branży nagrobkowej w Polsce posiadający w swojej ofercie ciekawe projekty nagrobków pojedynczych, podwójnych tradycyjnych a także w  wersji luksusowej tj. pomniki z linii Mołdysz Gold Collection. Mołdysz The Gold to najbardziej wyszukane wzory nagrobków zbudowanych z najwyższej jakości granitu Szwed oraz pozłoconych prawdziwym 24 karatowym złotem.

  Nr katalogowy:
  G21-0001
  Kolor:
  czarny, złoty
  Wymiary podstawy:
  120x240 cm.
  Waga:
  ok 1000 kg.
  Kraj pochodzenia:
  Polska