Jesteś tutaj:Strona główna Dostawa i płatność

Dostawa i płatność

Dostawa

1. Dostawa nagrobków

W przypadku zakupu nagrobka wraz z montażem (patrz zakładka Montaż w karcie produktu danego nagrobka) dostawę na cmentarz realizujemy własnymi środkami transportu.

W przypadku nagrobków zakupionych bez opcji montażu dostawę/wysyłkę całego pomnika w elementach realizujemy na palecie za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.

W obu przypadkach dostawa realizowana jest GRATIS.

2. Dostawa pozostałych produktów

Wysyłkę pozostałych przedmiotów (nie będących nagrobkami) dostępnych w naszym sklepie internetowym realizujemy w paczkach do 31,5 kg.

Wszystkie paczki wysyłane są GRATIS. 

Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej DHL lub po wcześniejszych ustaleniach poprzez sieci paczkomatów InPost.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy mieszczącej się w Zabrzu, ul. Trocera 20. W przypadku nagrobków termin oraz szczegóły odbioru osobistego muszą zostać ustalone wcześniej telefonicznie.

Płatności

Zapłacić za produkty zamówione w naszym sklepie internetowym można poprzez:

  • płatności elektroniczne - system natychmiastowych płatności PayU (przelewem internetowym lub kartą)
  • tradycyjny przelew bankowy (dłuższy okres wysyłki z powodu oczekiwania na zaksięgowanie środków na koncie)
  • za pobraniem - płatność przy odbiorze
  • lub  gotówką podczas odbioru osobistego przy ul. Trocera 20, 41-819 Zabrze Formę płatności można wybrać podczas finalizacji zamówienia.

W przypadku zakupu nagrobków i wyboru opcji płatności za pobraniem – zarówno w przypadku pomników z montażem jak i tych do wysyłki paletowej konieczne jest dokonanie przedpłaty w wysokości 30% wartości całego zamówienia. Przedpłata traktowana jest jako zadatek i powinna zostać wykonana nie później niż 2 tygodnie od momentu złożenia zamówienia.

Zadatek należy przelać na konto, które znajdować się będzie na fakturze zaliczkowej. Faktura ta zostanie do Państwa wysłana na adres mailowy podany podczas składania zamówienia.

W przypadku wyboru płatności elektronicznych PayU bądź przelew tradycyjny (całość kwoty przelana z góry) faktura za nagrobek z wysyłką paletową lub z usługą montażu wysłana będzie do Państwa w momencie zrealizowania zamówienia. Fakturę wyślemy na adres mailowy lub pocztą tradycyjną na adres podany podczas składania zamówienia.

Obsługiwane banki

Oto lista obsługiwanych banków przez system płatności PayU: