Zakład Kamieniarski Józef Mołdysz - informacje o firmie

Rodzinny zakład kamieniarski założony w 1985 roku w Zabrzu

Nasza firma to wspólna pasja oraz wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jesteśmy na rynku już od 1985 roku. Nieustannie się rozwijamy oraz unowocześniamy nasz zakład. Jesteśmy zwolennikami modernistycznych rozwiązań w naszej branży. Ciężkiego fachu jakim jest obróbka kamienia uczyliśmy się od prawdziwych kamieniarzy i dzięki temu staliśmy się nimi.

Kamieniarstwo to nie tylko nowoczesne maszyny, ale także artystyczna obróbka ręczna detali, która podkreśla kunszt tego rzemiosła. W nagrobkach wychodzących spod naszych rąk staramy się pokazać piękno kamienia oraz możliwości kształtowania jego formy.

Nowoczesny zakład produkcyjny

Obecnie możemy pochwalić się jednym z najbardziej nowoczesnych parków maszynowych w regionie. Posiadamy wszelkiego rodzaju maszyny służące do cięcia oraz obróbki kamienia. Począwszy od traka linowego tnącego bloki skalne przez maszyny cnc, a skończywszy na ręcznych szlifierkach oraz frezarkach.

Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej wyszukane nagrobki dzięki nowoczesnym technologiom oraz wiedzy i umiejętnością naszej szerokiej kadry kamieniarzy. Nasi ludzi to najlepsi w branży artyści nie bojący się trudnych zadań. Dzięki stałej i zgranej ekipie całość procesu produkcji przebiega u nas bardzo szybko i możemy zagwarantować krótkie terminy realizacji.

Granit i marmur w budownictwie

Wykonujemy również usługi z zakresu produkcji i obróbki kamienia naturalnego dla branży budowlanej, architektonicznej oraz wykończeniowej. Sprawdź naszą dedykowaną stronę ofertową, która jest poświęcona w całości naszym pozostałym usługom: www.moldysz.com